5. kolo Východočeského poháru
Kód závodu : 3773
Název : Oblastní žebříček
Datum : 08.04.2017
Místo konání : Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Mapa : Plůtek, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav březen 2017
Pořadatel : STH - SK Studenec
Ředitel závodu : Junek Petr
Hlavní rozhodčí : Vik Martin - R2
Ředitel závodu : Junek Petr
Stavitel tratí : Viková Vendula - R2, Hrubý Ladislav
JURY : Zitka Adam, Polák Vlastimil, Král Martin
MÍSTO
|
JMÉNO
|
REG. ČÍSLO
|
LICENCE
|
KLUB
|
ČAS
|
ZTRÁTA
|
BODY
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 57:42 | 5652 | ||
2. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:46 | + 0:04 | 5645 | |
3. | Klusáková Barbora | DKP9157 | Oddíl OB Kotlářka | 63:20 | + 5:38 | 5134 | |
4. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 70:39 | + 12:57 | 4462 | |
5. | Andršová Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:55 | + 14:13 | 4345 | |
6. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 75:10 | + 17:28 | 4046 | |
7. | Matušincová Lucie | PHK8152 | OK 99 Hradec Králové | 76:16 | + 18:34 | 3945 | |
Žaloudková Klára | LPU9461 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Azebová Nina | PHK8855 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
MÍSTO
|
JMÉNO
|
REG. ČÍSLO
|
LICENCE
|
KLUB
|
ČAS
|
ZTRÁTA
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:54 | ||
2. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 57:59 | + 2:05 | |
3. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:26 | + 2:32 | |
4. | Vrbata Alan | HOS7801 | TJ Tatran Hostinné | 60:23 | + 4:29 | |
5. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:54 | + 6:00 | |
6. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 62:24 | + 6:30 | |
7. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 62:36 | + 6:42 | |
8. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:49 | + 8:55 | |
9. | Ježek Zdenek | JIL7301 | OK Jilemnice | 64:50 | + 8:56 | |
10. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 65:00 | + 9:06 | |
11. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 65:13 | + 9:19 | |
12. | Červinka Jiří | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:47 | + 9:53 | |
13. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 66:41 | + 10:47 | |
14. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 67:26 | + 11:32 | |
15. | Kolář Zdeněk | BRU7101 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 69:32 | + 13:38 | |
16. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:55 | + 14:01 | |
17. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:36 | + 15:42 | |
18. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 71:53 | + 15:59 | |
19. | Pleva Stanislav | SJC7601 | Sportcentrum Jičín | 73:21 | + 17:27 | |
20. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:10 | + 20:16 | |
21. | Odvody Zdeněk | LPU8206 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:17 | + 22:23 | |
22. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 80:45 | + 24:51 | |
23. | Froš Štěpán | LPU7309 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:27 | + 29:33 | |
24. | Školník Jan | BRU7301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 88:29 | + 32:35 |
MÍSTO
|
JMÉNO
|
REG. ČÍSLO
|
LICENCE
|
KLUB
|
ČAS
|
ZTRÁTA
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 41:38 | ||
2. | Votoček Tomáš | JIL7041 | OK Jilemnice | 43:07 | + 1:29 | |
3. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:30 | + 1:52 | |
4. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:58 | + 3:20 | |
5. | Jakeš Josef | TYN6501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 45:20 | + 3:42 | |
6. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:40 | + 4:02 | |
7. | Křivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 46:21 | + 4:43 | |
8. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 46:39 | + 5:01 | |
9. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 47:31 | + 5:53 | |
9. | Půlpán Roman | CHC6501 | K.O.B. Choceň | 47:31 | + 5:53 | |
11. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:07 | + 6:29 | |
12. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 48:54 | + 7:16 | |
13. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 49:09 | + 7:31 | |
14. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:40 | + 8:02 | |
15. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:11 | + 8:33 | |
16. | Chmelař Pavel | SHK6402 | OK Slavia Hradec Králové | 50:55 | + 9:17 | |
17. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 51:39 | + 10:01 | |
18. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:11 | + 10:33 | |
19. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 52:20 | + 10:42 | |
20. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 53:31 | + 11:53 | |
21. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:24 | + 12:46 | |
22. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:48 | + 13:10 | |
23. | Hanuš Karel | HOS6701 | TJ Tatran Hostinné | 56:24 | + 14:46 | |
24. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:34 | + 15:56 | |
25. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 59:36 | + 17:58 | |
26. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 63:55 | + 22:17 | |
27. | Dvořák Luboš | LPU6801 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:16 | + 27:38 |
MÍSTO
|
JMÉNO
|
REG. ČÍSLO
|
LICENCE
|
KLUB
|
ČAS
|
ZTRÁTA
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 21:26 | ||
2. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | OK Slavia Hradec Králové | 24:06 | + 2:40 | |
3. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 24:19 | + 2:53 | |
4. | Zikmundová Karla | SHK0951 | OK Slavia Hradec Králové | 24:55 | + 3:29 | |
5. | Macek Dan | LPU1104 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:51 | + 4:25 | |
6. | Růžičková Magda | PHK0951 | OK 99 Hradec Králové | 26:02 | + 4:36 | |
7. | Fenclová Hana | LPU1054 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:10 | + 6:44 | |
8. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | OK 99 Hradec Králové | 28:22 | + 6:56 | |
9. | Havelka Pepča | SJC1000 | Sportcentrum Jičín | 28:27 | + 7:01 | |
10. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 29:45 | + 8:19 | |
11. | Horáková Eliška | 2UX1150 | Horáková | 29:52 | + 8:26 | |
12. | Besedová Barborka | PHK1051 | OK 99 Hradec Králové | 30:33 | + 9:07 | |
13. | Valentová Veronika | LPU1152 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:37 | + 9:11 | |
14. | Pavelec Daniel | NPA1101 | SK LOB Nová Paka | 31:12 | + 9:46 | |
15. | Chabinová Veronika | SHK0850 | OK Slavia Hradec Králové | 31:19 | + 9:53 | |
16. | Žaloudek Petr | xxx | xxx | 32:10 | + 10:44 | |
17. | Faltejsková Greta | SV | SV Mietraching | 32:47 | + 11:21 | |
18. | Müllerová Kateřina | TYN0750 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 34:53 | + 13:27 | |
19. | Hostinská Barbora | xxx | xxx | 36:14 | + 14:48 | |
20. | Šnokhousová Nikol | sjc | SJC-Sportcentrum Jičín | 36:20 | + 14:54 | |
21. | Žaloudek Radek | xxx | xxx | 36:36 | + 15:10 | |
22. | Vávrová Anna | HOR0750 | TJ Jiskra Hořice | 36:41 | + 15:15 | |
23. | Bezvodová Elen | xxx | xxx | 36:50 | + 15:24 | |
24. | Bartošová Štěpánka | HOR | TJ Jiskra Hořice | 36:58 | + 15:32 | |
25. | Vondrová Adélka | LTU | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:54 | + 16:28 | |
26. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:42 | + 17:16 | |
27. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 38:43 | + 17:17 | |
28. | Kay Leila | LPU1155 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:45 | + 17:19 | |
29. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:01 | + 17:35 | |
30. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:05 | + 17:39 | |
31. | Pochop Václav | STH0902 | SK Studenec | 40:57 | + 19:31 | |
32. | Vencl Dorián | SNA1002 | TJ START Náchod | 41:30 | + 20:04 | |
33. | Daněk Tomáš | TYN0900 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 41:37 | + 20:11 | |
34. | Antoš Vítek | NPA1201 | SK LOB Nová Paka | 45:31 | + 24:05 | |
35. | Stryková Johana | LPU1151 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:15 | + 24:49 | |
36. | Stryková Zuzana | LPU1351 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:41 | + 25:15 | |
37. | Suchardová Ella | JIL0951 | OK Jilemnice | 48:24 | + 26:58 | |
38. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:54 | + 27:28 | |
39. | Smith Laura | VRL1152 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:27 | + 28:01 | |
40. | Posolda Lukáš | SJC | Sportcentrum Jičín | 49:28 | + 28:02 | |
41. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:37 | + 28:11 | |
42. | Hamáčková Šárka | STH | SK Studenec | 50:11 | + 28:45 | |
43. | Schmidtová Eva | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:37 | + 30:11 | |
44. | Kroupová Anna | LPU1154 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:01 | + 32:35 | |
45. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:59 | + 33:33 | |
46. | Píšová Tereza | PDI | PDY-Běhej Poděbrady | 55:27 | + 34:01 | |
47. | Nekvapilová Zuzana | LPU1159 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:00 | + 35:34 | |
48. | Voborská Valerie | SJC0852 | Sportcentrum Jičín | 57:07 | + 35:41 | |
49. | Zlámalová Jana | LTU8651 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:25 | + 37:59 | |
50. | Venclová Dorota | SNA1351 | TJ START Náchod | 59:52 | + 38:26 | |
51. | Neyrick Nina | USK | USK | 60:00 | + 38:34 | |
52. | Soukup Matyáš | SRK | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 62:11 | + 40:45 | |
53. | Stohanzlová Vilma | LPU1551 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:37 | + 42:11 | |
54. | Lounek Alexandr | PDY1100 | Běhej Poděbrady | 66:07 | + 44:41 | |
55. | Kuhnová Šárka | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 69:25 | + 47:59 | |
56. | Novák Tomáš | HOS7902 | TJ Tatran Hostinné | 73:32 | + 52:06 | |
57. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | Sportcentrum Jičín | 79:06 | + 57:40 | |
58. | Polák Vlastimil | VRL1001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:21 | + 59:55 | |
59. | Poláková Gabriela | VRL1351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:46 | + 60:20 | |
Fagre Julia | PHK | OK 99 Hradec Králové | DISK |